Asten Tekstil Ambalaj ve Kağıt San. Tic. A.Ş.

Hakkımızda

Hakkımızda

ASTEN TEKSTİL AMBALAJ ve KAĞIT SAN. TİC.A.Ş. adı altında, 1991 yılında kurulan şirketimiz, Oluklu Mukavva ve Kutu Üretim tesisleri kurarak aynı yıl fiili üretime geçmiştir. Gaziantep 2. Organize Sanayi Bölgesi'nin en güzel konumuna sahip olan, 26.000 m2 arsası üzerinde 22.000 m2 kapalı alanda faaliyet göstermektedir. Kuruluşunda yıllık 7.200 ton olan kapasitesini devam eden yıllardaki yatırımları ile 36.000 ton'a çıkarmıştır. Şirketimiz; kuruluşundan bu yana sürekli yenilik çalışmalarına önem vererek, gerek makine ve teçhizatların modernizasyonu, gerekse personelinin kendini yenilemesi ve geliştirmesi ile Ambalaj Sektöründe haklı bir ASTEN markasının varlığını ortaya koymuştur. Asya ve Avrupa ülkelerine doğrudan ve dolaylı olarak yaptığı ihracatıyla ülke ekonomisine sağladığı katkıdan dolayı son derece mutlu ve gururludur.

Asten sektörünün yenilikçilerindendir

Oluklu mukavva ve Ambalaj Sektöründe son yıllarda dünyada büyük gelişmeler yaşanmıştır. ASTEN, 1991 yılından bu yana oluklu mukavva sektöründe yer almış, yaptığı çalışmalar ile yüksek kalite ve üretim kapasitesine sahip bir işletme olarak sektörün öncüleri arasında yer almıştır. Sektördeki gelişme ve değişimleri yakından takip ederek müşterilerine en kaliteli ürün ve hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.

İletişim

27 Yıllık Tecrübemizle

36000 bin ton üretim kapasitemiz ile 26000 m² alanımızda sizlere daha iyi hizmet vermek için buradayız.
Hakkımızda
0 +

Toplam Alan (m²)

0 +

Kapalı Alan (m²)

0 +

Üretim Kapasitesi (Ton/Yıl)

Çevre Politikamız

İşletmemiz oluklu mukavva levha ve kutu üretiminde ve her safhada kullandığı üretim teknikleri ile çevreye ve çevre temizliğine azami derecede önem vermektedir. Temiz bir işletme ve temiz bir çevre için ilkesinden asla taviz verilmemektedir. Üretim sırasında ortaya çıkan atıkların ve üretimi yapılarak müşterinin hizmetine sunulan ürünlerimizin son kullanımdan sonra geri dönüşüm yolu ile değerlendirilmesi sağlanmaktadır. Atıkların çevre kirliliğine yol açmaması ve yeniden ekonomiye kazandırılabilmesi için hiçbir fedakârlıktan kaçınılmamaktadır.

Daha Kaliteli Çözümler İçin Bizimle İletişime Geçiniz?